preloader animation

Inspiracją dla ogrodzenia stała się realizacja Timeless Beauty. Klient szukał podobnych, minimalistycznych rozwiązań, dopasowanych stylistycznie do elewacji domu. Po rozmowie i szczegółowej analizie potrzeb stworzyliśmy projekt nowoczesnego, czarno-białego ogrodzenia aluminiowego. Postawiliśmy na połączone pionowymi słupkami podwójne przęsła Horizon Massive oraz otynkowane mury i podmurówki, które zostały zabezpieczone granitowymi daszkami. Ogrodzenie tworzy spójną całość z elewacją budynku, zarówno kolorystycznie (tynk w tym samym kolorze), jak i pod względem zastosowanych materiałów (granitowe daszki i parapety).

Praktyczne rozwiązania

W nowoczesnym ogrodzeniu nie mogło zabraknąć solidnej bramy przesuwnej z automatyką i oświetleniem sygnalizacyjnym. Furtka Horizon Massive została wyposażona w minimalistyczny pochwyt ze stali nierdzewnej. W pobliżu wejścia znalazł się moduł nowoczesnej skrzynki na listy Modern Post Box z podświetlanym numerem domu. Klient sam dostarczył domofon, który został zintegrowany z jej panelem. We frontowej części ogrodzenia przewidziano dodatkową furtkę, która prowadzi do zadaszonej przestrzeni z koszami na śmieci.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel