preloader animation

Klasyczne ogrodzenie w nowoczesnej odsłonie. Realizacja powstała na bazie systemów Rockina Cubero oraz Horizon Massive. Podmurówka oraz przykryte daszkami słupki zostały pokryte płytami z betonu architektonicznego. Wypełnienie ogrodzenia tworzą szerokie aluminiowe przęsła Horizon Massive w kolorze antracytowym.

Na nowoczesny efekt wizualny składają się również elementy dodatkowe. Furtka, zamiast tradycyjnej klamki, posiada minimalistyczny pochwyt ze stali nierdzewnej. W jej pobliżu znalazły się nierdzewne drzwiczki Modern Link, nawiązujące kolorystycznie do pochwytu oraz daszków, które zasłaniają nieestetyczną skrzynkę gazomierza. Klient zdecydował się na klasyczną bramę dwuskrzydłową, która świetnie prezentuje się również w przypadku nowoczesnych inwestycji.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel