preloader animation
play
x

Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe to nasza specjalność. W tej realizacji furtki, bramę i przęsła w kolorze grafitowym zestawiono z murkami pokrytymi tynkiem imitującym beton. W ogrodzeniu nie mogło zabraknąć estetycznych dodatków, takich jak przelotowa skrzynka na listy i aluminiowe daszki, które podnoszą jego trwałość i funkcjonalność. Ważnym elementem projektu jest oświetlenie, które podkreśla atuty ogrodzenia po zapadnięciu zmroku.

Nowoczesne ogrodzenie z aluminium

Frontowy odcinek ogrodzenia tworzą mury wykończone tynkiem imitującym beton. Aby podnieść ich trwałość i uniknąć brzydkich zacieków z wody przykryto je aluminiowymi daszkami. Na krótkim odcinku ogrodzenia zastosowano efektowne przęsła pionowe Arete Vertico w kolorze grafitowym. Aluminiowe słupki systemu wychodzą bezpośrednio z podłoża, więc w subtelny sposób wyznaczają granicę posesji i wizualnie dodają ogrodzeniu lekkości.

Projekt

Minimalistyczne bramy i furtki Arete Pure

System Arete Pure to nowoczesne bramy i furtki, które świetnie prezentują się z obu stron ogrodzenia. Mogą być wykończone różnorodnymi materiałami – w tej realizacji gładką blachą aluminiową w kolorze grafitowym. Główna furtka posiada szeroki pochwyt ze stali nierdzewnej, który zastępuje tradycyjną klamkę. Przesuwna brama wjazdowa została wyposażona w szybką automatykę oraz oświetlenie sygnalizacyjne, które podnosi bezpieczeństwo podczas opuszczania posesji. W ogrodzeniu znajdują się również dwie dodatkowe furtki Arete Pure – jedna od strony ulicy, druga od strony ogrodu. Prowadzą do pomieszczenia gospodarczego, które zostało wydzielone z myślą o koszach na śmieci.

W trakcie realizacji - budowa ogrodzenia

Praktyczne i efektowne dodatki

W nowoczesnym ogrodzeniu nie mogło zabraknąć elementów, które podnoszą jego funkcjonalność. Przelotowa skrzynka na listy pozwala wygodnie wyjmować korespondencję od strony posesji. Jej panel został wykonany ze szczotkowanej blachy i zawiera przycisk i kamerę wideodomofonu, klawiaturę numeryczną oraz podświetlany numer domu. Integralną częścią ogrodzenia są wykonane z grafitowej blachy drzwiczki, które w estetyczny sposób zasłaniają skrzynkę elektryczną i gazową.

Elementy ogrodzenia
Brama
Furtki Arete Pure
Słupki Arete Vertico
Skrzynka na listy
Drzwiczki skrzynek
Oświetlenie
  • Brama
  • Furtki Arete Pure
  • Słupki Arete Vertico
  • Skrzynka na listy
  • Drzwiczki skrzynek
  • Oświetlenie
Ogrodzenia XCEL

Nocne iluminacje

Ogrodzenie wygląda niepowtarzalnie nie tylko w dzień, ale i po zapadnięciu zmroku. W projekcie przewidziano kilka źródeł światła, które wzajemnie się uzupełniają. Po obu stronach bramy i furtki umieszczono pionowe listwy oświetleniowe. Podświetlany numer domu w panelu skrzynki na listy ułatwia gościom znalezienie właściwego adresu nocą. Ciekawy efekt wizualny tworzą również słupki systemu Arete Vertico, które przepuszczają wąskie strużki światła z lamp ogrodowych.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel