preloader animation
play
x

Prezentujemy kolejne nowoczesne ogrodzenie aluminiowe na bazie systemu Arete Rombo. Grafitowe przęsła w towarzystwie kontrastujących furtek i bram idealnie współgrają z elewacją domu i murkami w ogrodzie. W realizacji wykorzystano trwałe i odporne na kaprysy pogody materiały, więc ogrodzenie będzie cieszyć oko przez długie lata.

Nowoczesne ogrodzenie o unikalnych właściwościach

W realizacji zastosowano aluminiowe przęsła Arete Rombo w kontrastujących, dopasowanych do elewacji domu kolorach – białym i grafitowym. Profile systemu posiadają unikalny kształt, który przekłada się na unikalne właściwości. Skośne krawędzie wpływają pozytywnie na przepływ powietrza i w mniejszym stopniu zatrzymują promienie słoneczne. Ogrodzenie lepiej chroni też prywatność mieszkańców niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych przęseł o podobnej szerokości.

Projekt

Kontrastująca brama przesuwna i furtki

Kolejny nietypowy element ogrodzenia to podwójna brama przesuwna. Po otwarciu jej skrzydła rozsuwają się w przeciwnych kierunkach, co wymagało instalacji specjalnej automatyki marki Tousek. Nowoczesna furtka została wyposażona w minimalistyczny pochwyt ze stali nierdzewnej i boczne maskownice zawiasów. Wszystkie bramy i furtki powstały na bazie aluminiowych przęseł Arete Rombo w kontrastującym z resztą ogrodzenia kolorze białym.

W trakcie realizacji - budowa ogrodzenia

Trwałe i praktyczne

Nowoczesne ogrodzenie to nie tylko efektowny wygląd, ale przede wszystkim trwałość i funkcjonalność. Aluminiowe przęsła Arete Rombo są odporne na zmienne warunki pogodowe i nie wymagają konserwacji. Tynkowane słupki i podmurówki przykryto kamiennymi daszkami, aby uniknąć zacieków z wody. Praktycznym rozwiązaniem jest wydzielona przestrzeń z koszami na śmieci, do której prowadzą dwie furtki – od strony ogrodu i ulicy.

Elementy ogrodzenia
Podwójna brama przesuwna
od 16340 PLN
Furtka
od 2630 PLN
Przęsło Arete Rombo
od 1530 PLN
  • Podwójna brama przesuwna
  • Furtka
  • Przęsło Arete Rombo

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel