preloader animation

Systemy Xcel świetnie sprawdzają się nawet w przypadku budynków o nietypowym wykończeniu. W tej realizacji klient szukał rozwiązania, które kształtem i materiałami nawiązywałoby do oryginalnej elewacji domu.

ARCHITEKT

mariusz_odrzywolek

Mariusz Odrzywołek
/XCEL/

Po pierwsze projekt

Prace rozpoczęliśmy od stworzenia projektu, aby mieć pewność, że nasza wizja w pełni pokrywa się z oczekiwaniami klienta. Do wykończenia murów wybraliśmy wielkoformatowe płyty gresowe, identyczne do zastosowanych na elewacji budynku. Kolor aluminiowych przęseł Horizon nawiązuje do stolarki okiennej i okuć.

Bezpieczny wyjazd

W projekcie zastosowaliśmy nowoczesną bramę przesuwną, wraz z oświetleniem sygnalizacyjnym, które zwiększa bezpieczeństwo podczas wyjazdu z posesji. Furtka została wyposażona w estetyczną klamkę.

Elementy ogrodzenia
Furtka
Przęsło
Oznakowanie
Brama przesuwna
Podmurówka
  • Furtka
  • Przęsło
  • Oznakowanie
  • Brama przesuwna
  • Podmurówka
Ogrodzenia XCEL

Idealna dobrana para

Udało nam się znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do elewacji domu, zarówno pod względem kolorystyki, jak i materiałów. Ogrodzenia Xcel tworzą harmonię z otoczeniem, a zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że przez wiele lat nie wymagają zabiegów konserwacyjnych

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel