preloader animation

Aluminiowe profile naszych systemów są dostępne we wszystkich kolorach palety RAL i w jednej realizacji można połączyć dowolne z nich.

W tym projekcie, dzięki wyborze ciekawej kolorystyki i nowoczesnych materiałów, klasyczne ogrodzenie o prostej formie zyskało unikalny charakter. Projektant zastosował profile w dwóch odcieniach szarości oraz słupki pokryte płytami z betonu architektonicznego.

ARCHITEKT

Sylwia Nikiel Xcel

Jak było?

Odcienie szarości

W projekcie wykorzystano aluminiową konstrukcję Rockina Cubero, pokrytą płytami z betonu architektonicznego oraz szerokie przęsła Horizon Massive w dwóch kolorach. W bocznej części posesji wydzielono przestrzeń kryjącą kosze na śmieci, która została przykryta szklanym zadaszeniem. Prowadzi do niej furtka umieszczona we frontowej części ogrodzenia.

Projekt
W trakcie realizacji - budowa ogrodzenia

Minimalistyczne dodatki

W pobliżu głównej furtki znalazł się videodomofon oraz szczelina przelotowej skrzynki na listy. Wycięty laserowo numeru domu oraz podłużne lampy LED w dolnej części betonowych płyt, włączają się automatycznie po zapadnięciu zmroku, dzięki zainstalowanym czujnikom. Projektant przewidział również miejsce na skrzynkę gazomierza, która została zamaskowana w estetyczny sposób, dzięki zastosowaniu drzwiczek Modern Link.

Elementy ogrodzenia
Przęsło
Videodomofon
Modern Post Box
Furtka
Oświetlenie
Pergola
Murki i podmurówki
Modern link
  • Przęsło
  • Videodomofon
  • Modern Post Box
  • Furtka
  • Oświetlenie
  • Pergola
  • Murki i podmurówki
  • Modern link
Ogrodzenia XCEL

Harmonijny efekt

Ogrodzenie tworzy harmonijną całość, zarówno z elewacją domu, jak i aranżacją ogrodu. Zastosowanie profili w dwóch kolorach sprawia, że ogrodzenie o prostej, klasycznej formie wygląda niepowtarzalnie i zapada w pamięci. Projektant umiejętnie zamaskował mało estetyczne elementy, takie jak kosze na śmieci czy skrzynka gazomierza.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel