Nieszablonowe detale sprawiają, że nowoczesne ogrodzenie Flow na długo zapada w pamięci. W realizacji zastosowano szerokie przęsła aluminiowe Horizon Massive oraz słupy i podmurówki Rockina Cubero pokryte płytami ze spieków kwarcowych. Takie połączenie materiałów przekłada się nie tylko na oryginalny wygląd, ale również bezobsługowe korzystanie z ogrodzenia przez wiele lat.

mariusz_odrzywolek

Mariusz Odrzywołek
/XCEL/

Jak było?

Nowa odsłona Horizon Massive

W nowoczesnym ogrodzeniu aluminiowym Flow zastosowano nietypowy wariant systemu Horizon Massive, w którym przerwy pomiędzy profilami zostały częściowo wypełniono elementami drewnopodobnymi. W ten sposób udało nam się nieco „ocieplić” utrzymane w ciemnej kolorystyce ogrodzenie. Dodatkowo w powstałych szczelinach zamontowano oświetlenie LED produkujące światło o ciepłej barwie. Nocna iluminacja prezentuje się niepowtarzalnie!

Projekt
Projekt

Różne oblicza spieków kwarcowych

Spieki kwarcowe to trwały i bezobsługowy materiał dostępny w wielu wariantach kolorystycznych. Poza zwykłym myciem, nie wymagają dodatkowych zabiegów konserwacyjnych, więc coraz częściej stosuje się je w nowoczesnych ogrodzeniach. W realizacji Flow szare płyty ze spieków kwarcowych zostały wykorzystane do wykończenia słupów i podmurówek Rockina Cubero. Łącząc je z aluminiowymi przęsłami Horizon Massive udało się stworzyć nowoczesne ogrodzenie o szlachetnym wyglądzie.

Wizualizacja

Nieodłączne dodatki

Nowoczesna brama przesuwna została wyposażona w trwałą automatykę Tousek T8. Na potrzeby realizacji powstał nierdzewny panel przelotowej skrzynki na listy, z wbudowanym domofonem oraz klawiaturą numeryczną. Koło furtki wyposażonej w pochwyt ze stali nierdzewnej umieszczono podświetlany numer domu. Dzięki zamontowanym czujnikom, oświetlenie ogrodzenia włącza się automatycznie po zapadnięciu zmroku.

Elementy ogrodzenia
Przęsło
Podmurówka
Słup
Furtka
Skrzynka
Oświetlenie
Brama przesuwna
  • Przęsło
  • Podmurówka
  • Słup
  • Furtka
  • Skrzynka
  • Oświetlenie
  • Brama przesuwna
powrót back