play

Ogrodzenie wyznacza prywatną przestrzeń oraz osłania przed hałasem i zgiełkiem dnia codziennego. Nowoczesne systemy ogrodzeń Xcel są funkcjonalne, estetyczne i pozwalają w pełni cieszyć się życiem: poranną kawą na tarasie, zabawą z dziećmi w ogrodzie czy powrotem do domu po męczącym dniu. Właśnie stąd wzięła się nazwa naszej realizacji - Day and Night. Dobrze zaplanowane ogrodzenie sprawia, że życie staje się łatwiejsze. W dzień i w nocy.

radoslaw_odrzywolek

Radosław Odrzywołek
/XCEL/

Jak było?

Projekt od podstaw

Na potrzeby realizacji powstał prosty szkic i rysunek techniczny ogrodzenia, a następnie wizualizacja 3D. Klient mógł na bieżąco nanosić poprawki oraz wiedział, jakiego efektu końcowego może się spodziewać. W tej realizacji zaprojektowaliśmy ogrodzenie od podstaw, zajęliśmy się jego montażem i dostarczyliśmy wszystkie dodatki funkcjonalne.

Projekt
Projekt
Projekt

Ogrodzenie szyte na miarę

W projekcie wykorzystano aluminiowe przęsła Horizon Massive pokryte powłoką imitującą drewno oraz konstrukcję Rockina Cubero z płytami ze spieków kwarcowych. Zastosowane materiały są trwałe, a ich połączenie tworzy oryginalny i nowoczesny efekt wizualny. Nasza firma dostarczyła również przelotową skrzynkę na listy, videodomofon, automatykę do bramy wjazdowej oraz dedykowane oświetlenie.

Wizualizacja
Wizualizacja
Wizualizacja
Wizualizacja

Funkcjonalne dodatki

Furtka została wyposażona w minimalistyczny pochwyt ze stali nierdzewnej. W jej pobliżu znalazł się panel przelotowej skrzynki Modern Post Box, z wbudowanym videodomofonem oraz klawiaturą numeryczną. Automatyczna brama przesuwna to praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które świetnie sprawdza się zwłaszcza na szerokich i wąskich działkach. Numer domu oraz dedykowane oświetlenie w dolnej części murków automatycznie podświetlają się po zapadnięciu zmroku.

Elementy ogrodzenia
Przęsło
Podmurówka
Słup
Furtka
Skrzynka
Oświetlenie
Brama przesuwna
  • Przęsło
  • Podmurówka
  • Słup
  • Furtka
  • Skrzynka
  • Oświetlenie
  • Brama przesuwna
Ogrodzenia XCEL

Efektowny minimalizm

Efekt końcowy w pełni pokrywa się z przedstawionym projektem. Ogrodzenie świetnie prezentuje się zarówno od strony ogrodu, jak i ulicy. Aluminiowe przęsła i murki pokryte płytami ze spieków kwarcowych są trwałe i praktycznie nie wymagają zabiegów konserwacyjnych. Skrzynka Modern Post Box umożliwia wygodne wyjmowanie korespondencji od strony posesji, a oświetlenie zwiększa bezpieczeństwo po zapadnięciu zmroku.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel

powrót back
x