Piękno to ponadczasowa wartość, więc minimalistyczne i stylowe rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody. W tej realizacji zastosowano szare profile Horizon Massive oraz proste, otynkowane murki i podmurówki. Centralnym elementem projektu jest efektowne zadaszenie z betonu architektonicznego, osłaniające gości przed deszczem oraz wiatrem. 

przemyslaw_odrzywolek

Przemysław Odrzywołek
/XCEL/

Jak było?

Oczekiwania Klienta

Dotychczasowe ogrodzenie nie spełniało oczekiwań klienta. Stalowe moduły nie gwarantowały prywatności w ogrodzie, a dodatkowe elementy, takie jak skrzynka na listy czy tabliczka z numerem domu, nie tworzyły spójnej całości. Jako bazę nowego ogrodzenia wybrano proste otynkowane podmurówki i słupki, pomiędzy którymi znalazły się szerokie profile aluminiowe Horizon Massive w kolorze szarym.

Projekt
W trakcie realizacji - budowa ogrodzenia

Oryginalne zadaszenie

Wzrok przykuwa osłona wejścia, w postaci prostego daszka z wbudowanym oświetleniem LED. W pobliżu furtki znalazł się moduł Modern Post Box, z przelotową skrzynką na listy, videodomofonem oraz klawiaturą numeryczną. Jego przedłużeniem jest płyta z laserowo wyciętym adresem, który wraz z oświetleniem LED na aluminiowych słupkach, podświetla się automatycznie po zapadnięciu zmroku.

Elementy ogrodzenia
Skrzynka
Furtka
Oświetlenie
Brama przesuwna
Zadaszenie
  • Skrzynka
  • Furtka
  • Oświetlenie
  • Brama przesuwna
  • Zadaszenie
Ogrodzenia XCEL

Spójny efekt

Ogrodzenie jest funkcjonalne i estetyczne. Szerokie profile aluminiowe Horizon Massive zapewniają domownikom prywatność w ogrodzie. Wszystkie elementy dodatkowe tworzą spójną i harmonijną całość. Dedykowane oświetlenie ułatwia znalezienie właściwego adresu w nocy i zwiększa bezpieczeństwo wokół posesji.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel

powrót back