preloader animation

Piękno to ponadczasowa wartość, więc minimalistyczne i stylowe rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody. W tej realizacji zastosowano szare profile Horizon Massive oraz proste, otynkowane murki i podmurówki. Centralnym elementem projektu jest efektowne zadaszenie z betonu architektonicznego, osłaniające gości przed deszczem oraz wiatrem. 

ARCHITEKT

przemyslaw_odrzywolek

Przemysław Odrzywołek
/XCEL/

Jak było?

Oczekiwania Klienta

Dotychczasowe ogrodzenie nie spełniało oczekiwań klienta. Stalowe moduły nie gwarantowały prywatności w ogrodzie, a dodatkowe elementy, takie jak skrzynka na listy czy tabliczka z numerem domu, nie tworzyły spójnej całości. Jako bazę nowego ogrodzenia wybrano proste otynkowane podmurówki i słupki, pomiędzy którymi znalazły się szerokie profile aluminiowe Horizon Massive w kolorze szarym.

Projekt
W trakcie realizacji - budowa ogrodzenia

Oryginalne zadaszenie

Wzrok przykuwa osłona wejścia, w postaci prostego daszka z wbudowanym oświetleniem LED. W pobliżu furtki znalazł się moduł Modern Post Box, z przelotową skrzynką na listy, videodomofonem oraz klawiaturą numeryczną. Jego przedłużeniem jest płyta z laserowo wyciętym adresem, który wraz z oświetleniem LED na aluminiowych słupkach, podświetla się automatycznie po zapadnięciu zmroku.

Elementy ogrodzenia
Modern Post Box
od 4800 PLN
Furtka
od 2300 PLN
Oświetlenie
od 850 PLN
Brama przesuwna
od 8600 PLN
Zadaszenie
  • Modern Post Box
  • Furtka
  • Oświetlenie
  • Brama przesuwna
  • Zadaszenie
Ogrodzenia XCEL

Spójny efekt

Ogrodzenie jest funkcjonalne i estetyczne. Szerokie profile aluminiowe Horizon Massive zapewniają domownikom prywatność w ogrodzie. Wszystkie elementy dodatkowe tworzą spójną i harmonijną całość. Dedykowane oświetlenie ułatwia znalezienie właściwego adresu w nocy i zwiększa bezpieczeństwo wokół posesji.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel